Vampire Academy forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o Vampýrské Akademii a blogu adria-night-world.blog.cz
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jak se vám líbí po hromadě?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
AdriaMorganNight
Admin
AdriaMorganNight


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 29. 01. 11

Jak se vám líbí po hromadě? Empty
PříspěvekPředmět: Jak se vám líbí po hromadě?   Jak se vám líbí po hromadě? EmptyFri Feb 18, 2011 12:29 am

Tak jaký je váš názor na Abeho s Janine?
Návrat nahoru Goto down
https://vampire-academy-amn.forumczech.com
Lucoušek

Lucoušek


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 15. 02. 11
Age : 28

Jak se vám líbí po hromadě? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám líbí po hromadě?   Jak se vám líbí po hromadě? EmptySat Feb 19, 2011 2:45 pm

nechápu, jak se jim podařilo dát se dohromady. podle mě nemají nic společného. ani nevím, jestli se doopravdy mají rádi nebo to byla jenom taková chvilková láska...
Návrat nahoru Goto down
AdriaMorganNight
Admin
AdriaMorganNight


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 29. 01. 11

Jak se vám líbí po hromadě? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám líbí po hromadě?   Jak se vám líbí po hromadě? EmptySun Feb 20, 2011 2:37 am

Lucoušek napsal:
nechápu, jak se jim podařilo dát se dohromady. podle mě nemají nic společného. ani nevím, jestli se doopravdy mají rádi nebo to byla jenom taková chvilková láska...

No chvilková láska to asi nebyla, když se v poslední knize daj zase dohromady Very Happy Mě to spíš připomíná vztah mezi Rose a Dimitrijem, ale obrácený Very Happy Janine byla vždysky ta správná jako Dimitrij a Abe impulsivní a charismatický, dokonce i cholerický jako Rose. A platí to, že protiklady se přitahují Smile
Návrat nahoru Goto down
https://vampire-academy-amn.forumczech.com
Lucoušek

Lucoušek


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 15. 02. 11
Age : 28

Jak se vám líbí po hromadě? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám líbí po hromadě?   Jak se vám líbí po hromadě? EmptyMon Feb 28, 2011 5:37 pm

to mě nikdy nenapadlo, ale smysl to dává Very Happy asi máš pravdu. a protiklady se opravdu přitahují Wink
Návrat nahoru Goto down
Ryuu

Ryuu


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 30. 01. 11
Age : 27

Jak se vám líbí po hromadě? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám líbí po hromadě?   Jak se vám líbí po hromadě? EmptyFri Mar 11, 2011 2:29 pm

MILUJU JE! Přesně jak jsi řekla Adrio Arrow Převrácení Rose s Dimkou Smile Sladcí Smile A už se na NĚCO těším!!!!!!!! Že Adri Smile Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.nightworld.blog.cz
Sponsored content





Jak se vám líbí po hromadě? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám líbí po hromadě?   Jak se vám líbí po hromadě? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak se vám líbí po hromadě?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rose+Jasse= rozzuřený Dimitrij

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vampire Academy forum :: Vampire Academy :: Páry :: Janine&Abe-
Přejdi na: