Vampire Academy forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o Vampýrské Akademii a blogu adria-night-world.blog.cz
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Co si o nich myslíte???

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Lucoušek

Lucoušek


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 15. 02. 11
Age : 28

Co si o nich myslíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Co si o nich myslíte???   Co si o nich myslíte??? EmptySat Feb 19, 2011 3:03 pm

myslíte, že měli zůstat spolu??? já bych je klidně nechala. adrian se od té doby co byl s rose hodně změnil. myslím, že mu to prospělo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ryuu

Ryuu


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 30. 01. 11
Age : 27

Co si o nich myslíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si o nich myslíte???   Co si o nich myslíte??? EmptyFri Mar 11, 2011 2:23 pm

No.. Byli bi y skvělej pár, kdybych nevěděla o Dimitrijovi. kdyby se tam ten vysokej ruskej bůh vůbec neobjevil, taky bych pro ně klidně byla. Ale pro mě to je prostě Rose & Dimitrij 4ever!!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.nightworld.blog.cz
RenyTheLittleDhampire

RenyTheLittleDhampire


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 12. 02. 11
Age : 27

Co si o nich myslíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si o nich myslíte???   Co si o nich myslíte??? EmptyThu Apr 28, 2011 8:47 pm

Jak řekla Ryuu, představa Rose a Adriana je pěkná, ale představa Rose a Dimitrije je úžasná =D Jde o to že před všechny ty nástrahy osudu museli R a D skončit spolu, to bylo jasný Smile. Jak to bylo v Poslední oběti.... Něco na způsob že: Že Adriana má ráda, možná ho i milovala ale pro Dimitrije byla stvořena? Tak nějak to bylo ne? Já s tím souhlasím, ale bylo mi teda Adriana líto Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.v-raji.blog.cz
Sponsored content





Co si o nich myslíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si o nich myslíte???   Co si o nich myslíte??? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co si o nich myslíte???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vampire Academy forum :: Vampire Academy :: Páry :: Rose&Adrian-
Přejdi na: